LUXMAN ČR & SR

Luxman ČR Luxman SR Luxman Japan

Nejvyšší úroveň zvuku? Hudba ... Luxman


 

Historie

Luxman vznikl 13. 6. 1925, což znamená, že jsme v roce 2020 dosáhli významného jubilea, úctyhodných 95 let existence, a naši firmu to staví do zcela ojedinělé pozice v kategorii high-end audia se statusem legendární, nejstarší značky na světě v oboru luxusní audio elektroniky.

Milníky značkyHistorie

Filozofie

Muzikální, přirozeně bohatý zvuk, který, když reálně doznívá, vytváří auru skutečnosti a umožní vám poslouchat hudbu hodiny bez známek únavy.

To je zvuková filozofie, kterou budeme nadále udržovat prostřednictvím pokračujícího vývoje našich unikátních technologií, využíváním nabytých zkušeností, znalostí a firemní kultury Luxman.

7 kapitolFilozofie

Technologie

Skutečná exkluzivita produktu se ukrývá ve schopnosti jít svou vlastní technologickou cestou. My jsme se nespokojili s cestou jedinou, ale v průběhu let jich našli hned několik a ty pečlivě rozvíjíme. Díky tomu si zachováváme výjimečnost, kterou máme ve své DNA pevně zakotvenu od samého vzniku Luxman.

6 elementůTechnologie

Produkty

Kvalitu bereme jako otázku cti, proto pro vás v našich manufakturách v japonské Yokohamě vznikají pod rukama mistrů Takumi, kteří zasvětili celý svůj život neustálému zdokonalování zručnosti a spojením tradičních metod ruční práce s moderními postupy se zasazují o nejlepší možný výsledek, prvotřídní produkty Luxman.

Select by Lux

Select by Lux je největší službou Luxman podobného druhu na světě, která vznikla za účelem poskytování rozšířené podpory vám, našim zákazníkům.

Speciální nabídka produktů Luxman pod garancí programu Select by Lux v sobě zahrnuje tři samostatné kategorie N.O.S (New Old Stock), EX.DEMO a 2nd HAND.

 

Testy

Ucho je citlivý orgán a dokáže rychle odhalit nepřirozenost toho, co slyší. Umělý zvuk unavuje, přirozený umožňuje odpočívat.

Vaše uši tak určí, zda je pro vás produkt Luxman správnou volbou, protože ho budete chtít poslouchat, poslouchat, poslouchat - tak, jako se to při testech stalo recenzentům z domácích i zahraničních audio magazínů.

 

Ke stažení

Luxman, to nejsou jen produkty samotné, ale také pečlivá a detailní informační práce kolem nich, například oznámení o uvedení nových produktů, dokumenty vysvětlující generační rozdíly, katalogy, letáky, ocenění, wallpapery a další. Aby vám nic podstatného neuniklo, sdílíme vše v této sekci.

Prodejci

Děláme vše, co je v našich silách, aby nákup produktů Luxman byl vždy provázen nejvyšší možnou úrovní zákaznických služeb.

Od samého návratu Luxman do ČR a SR v roce 2004 se o vás stará průběžně školený personál v dovozcem pečlivě vybraných a námi schválených prémiových prodejních místech.

Dovozce

Luxman v ČR a SR od roku 2004 zastupuje stabilní dovozce a jsme hrdí, že vaše země byly prvními v EU, kam jsme se po letité odmlce vrátili.

Aby se vám do ruky dostal produkt Luxman v perfektní kondici, balíme každý kus do dodatečné transportní krabice a ochranné fólie s následným pečlivým uložením na paletu, kterou pak čeká přímý let JP-ČR.

 

Servis

Servis produktů Luxman provádí v ČR a SR technik s více než 25letou loajalitou k naší značce, díky čemuž má vysokou kvalifikaci danou praktickými zkušenostmi, a dále pravidelnými instruktážemi prohlubujeme jeho znalosti každého představeného modelu. Můžete se tak spolehnout, že o váš produkt Luxman bude dobře postaráno.

 

Komunikace

Ikonické logo Luxman reprezentuje hudbu. Hudba se stala naší hlavní komunikační linkou, protože je nedílnou součástí filozofie Luxman a také každodenní lidské aktivity. Každý produkt Luxman nese toto logo - říkáme tím, že má schopnost obohacovat váš život hudbou a navázat tak s vámi pevný vztah.